Strach i pogromca potworów. Nie bój się swojego strachu - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Strach i pogromca potworów. Nie bój się swojego strachu

Strach i pogromca potworów. Nie bój się swojego strachu. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje. Poprzednie wydanie książki ukazało...

29,90 zł Brutto

28,48 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Strach i pogromca potworów. Nie bój się swojego strachu. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje.

Poprzednie wydanie książki ukazało się pod tytułem: "Pogromca potworów i magia strachu".

"Strach i pogromca potworów" opowiada o niebezpieczeństwach płynących z ignorowania własnego strachu, a także o tym, co się dzieje, gdy nie potrafimy zapanować nad swoim lękiem. Książka zawiera "Instrukcję obsługi strachu", w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi - pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej.

Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat.

9788364565397
9788364565397
9788364565397
Wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor
Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska
Data premiery
2014
ISBN
9788364565397
Format
B5
Stron
56
Okładka
miękka
Rok wydania
2020
Zobacz także
chat Komentarze (0)