Radość i wyspa Hop-Siup. Pozwól prowadzić się radości - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Radość i wyspa Hop-Siup. Pozwól prowadzić się radości

Radość i wyspa Hop-Siup. Pozwól prowadzić się radości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje. Poprzednie wydanie książki ukazało...

29,90 zł Brutto

28,48 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Radość i wyspa Hop-Siup. Pozwól prowadzić się radości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje.

Poprzednie wydanie książki ukazało się pod tytułem: "Wyspa Hopsiup i potęga radości".

"Radość i wyspa Hop-Siup" opowiada o tym, dlaczego radość jest w życiu koniecznie potrzebna i co nam grozi, gdy zaczynamy ją lekceważyć. Książka zawiera "Instrukcję obsługi radości", w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, strach, zazdrość i wstyd. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi - pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej.

Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat.

9788364565373
9788364565373
9788364565373
Wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor
Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska
Data premiery
2014
ISBN
9788364565373
Format
B5
Stron
56
Okładka
miękka
Rok wydania
2020
chat Komentarze (0)