Relaksacje dla dzieci. Jesteś kimś wyjątkowym 1 Relaksacje dla dzieci. Jesteś kimś wyjątkowym 1

Relaksacje dla dzieci. Jesteś kimś wyjątkowym

Mamania

Indeks: 9788366329898

39,90 zł
Brutto

Zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu. Książka zawiera też instrukcję przeprowadzania relaksacji.

Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
8x

Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci

Jak pomóc dzieciom wyciszyć się wieczorem, przed snem lub w ciągu dnia, po szczególnie emocjonujących zajęciach? Co może pomóc złagodzić napięcie i stres, wywołać uśmiech i błogie zadowolenie?

Jesteś kimś wyjątkowym

to zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu. Książka zawiera też instrukcję przeprowadzania relaksacji i propozycje ich modyfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb.

Relaksacje dla dzieci

przy dłuższym stosowaniu wzmocnią koncentrację uwagi, rozwiną wyobraźnię, zredukują lęki i poprawią relacje w grupie i w domu. Będą inspiracją do ćwiczenia wyobraźni, tworzenia własnych scenariuszy i tym samym wspaniałej zabawy.

Autorka czerpiąc to, co najlepsze, z praktyk medytacyjnych, pozytywnych afirmacji, wizualizacji i pracy z oddechem, wprowadza małych i dużych czytelników w bajkowy, bezpieczny i błogi świat niczym nieskrępowanej wyobraźni.

Wystarczy zacząć od paru spokojnych, głębokich oddechów…

„Wyobraź sobie, że leżysz na ciepłej, pachnącej trawie. Leżysz z zamkniętymi oczami i wyobrażasz sobie, że obok ciebie leżą, trzymając się za ręce, wszystkie bliskie ci osoby, które znasz lub lubisz, które są dla ciebie ważne. Trzymacie się mocno za ręce i nagle czujesz, jak zaczynacie powoli się unosić, unosicie się delikatnie w powietrzu, powoli się obracając”.

Martyna Broda nie tylko napisała książkę, która w bardzo przyjemny i delikatny sposób wprowadza w praktykę relaksacji, ale co szczególnie cenne, stworzyła świat opowieści, w którym każdy mały i duży marzyciel może rozwinąć swoje skrzydła i swobodnie poszybować przez kolejne krainy pełne cudów.
„Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” to książka, która rozbudza fantazję, otula emocje, odpręża ciało i zachwyca wizualnie za sprawą uroczych ilustracji Karoliny Hyli. To pozycja dla każdego, dla kogo usypianie dzieci stanowi wyzwanie oraz dla tych, którzy szukają sposobu na przyjemne odprężenie w ciągu dnia

- Aleksandra Peterman-Szlaga - etnolożka, terapeutka, Centrum Rozwoju Communitas

Mamania
9788366329898

Opis

Wydawnictwo
Mamania
Autor
Martyna Broda, Karolina Hyla
Data premiery
2020
ISBN
9788366329898
Format
250x250
Stron
48
Okładka
twarda

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)