Siedmiu wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii - 1 Siedmiu wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii - 1

Siedmiu wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii

Bajka

Indeks: 9788365479402

34,90 zł
Brutto
Ilość

Nasze dzieci mają dzisiaj o wiele więcej zabawek niż my w ich wieku, ale czy mniej problemów? W tych pełnych humoru bajkach z łatwością odnajdziemy ślady baśni klasycznych, ale również - jakże bliską nam rzeczywistość.

Rozwód u państwa Żabickich; wredny wilk z VI B prześladujący ufnych pierwszaków; presja pięknego wyglądu, która pyzatej królewnie odbiera radość życia; sławna dzięki mediom, choć samotna Roszpunka; trzy świnki akwizytorki, wymuszające na zagubionym wilku zupełnie mu niepotrzebne potrzeby; mama w roli Kopciuszka.

Skąd my to znamy…?

Mówiąc o współczesnych problemach, historie te opowiadają jednocześnie o potrzebie akceptacji i miłości, która jest niezmienna od wieków. Czasy się zmieniają, bajki się zmieniają, a tęsknota za byciem kochanym - nie.

Te bajki „dodają otuchy, uczą prawdziwych wartości i rozwijają inteligencję emocjonalną”, pisze znana psychoterapeutka Katarzyna Miller. O popularności bajek terapeutycznych Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel najlepiej świadczy fakt, że to już czwarte wydanie tej niezwykłej książki. Warto po nią sięgnąć i czytać razem z dziećmi!

Bajka
9788365479402

Opis

Wydawnictwo
Bajka
Autor
Roksana Jędrzejewska-Wróbel
Data premiery
2019
ISBN
9788365479402
Format
197x232
Stron
96
Okładka
twarda

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)