Smutek i zaklęte miasto. Bez smutku nie ma prawdziwej radości - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Smutek i zaklęte miasto

Bez smutku nie ma prawdziwej radości.
Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje.

26,91 zł Brutto

25,63 zł Netto

29,90 zł -10%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,90 zł
check W magazynie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Smutek i zaklęte miasto. Bez smutku nie ma prawdziwej radości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje.

Poprzednie wydanie książki ukazało się pod tytułem: "Zaklęte miasto i sekrety smutku".

"Smutek i zaklęte miasto" opowiada o fatalnych konsekwencjach unikania smutku za wszelką cenę, a także o tym, jak uczucie to może zawładnąć naszym życiem. Książka zawiera "Instrukcję obsługi smutku", w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, strach, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi - pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej.

Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat.

9788364565380
9788364565380
9788364565380
Wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor
Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska
Data premiery
2020
ISBN
9788364565380
Format
B5
Stron
64
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)