Radość i wyspa Hop-Siup. Pozwól prowadzić się radości - 1 Radość i wyspa Hop-Siup. Pozwól prowadzić się radości - 1

Radość i wyspa Hop-Siup. Pozwól prowadzić się radości

Indeks: 978-83-60577-94-3

24,90 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x

Radość i wyspa Hop-Siup. Pozwól prowadzić się radości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje.

Poprzednie wydanie książki ukazało się pod tytułem: "Wyspa Hopsiup i potęga radości".

"Radość i wyspa Hop-Siup" opowiada o tym, dlaczego radość jest w życiu koniecznie potrzebna i co nam grozi, gdy zaczynamy ją lekceważyć. Książka zawiera "Instrukcję obsługi radości", w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, strach, zazdrość i wstyd. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi - pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej.

Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat.

978-83-60577-94-3

Opis

Wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor
Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska
Data premiery
2014
ISBN
978-83-60577-94-3
Format
B5
Stron
56
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)