• -25%
Przytulanki czyli wierszyki na dziecięce masażyki - czyta Piotr Fronczewski (płyta CD) - 1 Przytulanki czyli wierszyki na dziecięce masażyki - czyta Piotr Fronczewski (płyta CD) - 1

Przytulanki czyli wierszyki na dziecięce masażyki - czyta Piotr Fronczewski (płyta CD)

Indeks:

14,99 zł
11,24 zł Zniżka 25%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x
Płyta skierowana do dzieci i rodziców zawiera 56 wierszy czytanych przez wybitnego polskiego aktora Piotra Fronczewskiego. Na płycie znajdziemy zarówno proste, wszystkim dzieciom znane (choć może zapomniane) wierszyki i wyliczanki (np. Rak, Idzie kominiarz czy Entliczek pentliczek), jak również dłuższe wierszowane utwory. Do tych ostatnich, pouczających, zabarwionych humorem i wprowadzających w optymistyczny nastrój, należą np. Pani rolnikowa na szpileczkach, Pizza czy Bajka o raku z tataraku.
W interpretacji Piotra Fronczewskiego nawet znane i krótkie teksty zachwycają na nowo, a czytane na dobranoc wyczarowują piękne sny.

Utwory pochodzą z publikacji Przytulanki, czyli wierszyki na dziecięce masażyki opracowanej przez profesor Martę Bogdanowicz. W książce, obok wierszy, zaprezentowano zabawy oparte na dotyku, bazujące na naturalnej aktywności dzieci. Profesor Bogdanowicz nazywa je zabawami relacyjno-relaksującymi, ponieważ służą z jednej strony pogłębieniu kontaktu między dzieckiem a dorosłym, z drugiej zaś – odprężeniu i wspólnemu przeżywaniu radości.

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Marta Bogdanowicz
Data premiery
2010
Format
CD

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)