Bajki logopedyczne misia API (4-6 lat)

Indeks: 9788375179545

24,95 zł
Brutto

Znakomita pomoc logopedyczna. Mnóstwo ćwiczeń, zadań i propozycji dodatkowych aktywności, które pomogą dziecku opanować daną głoskę lub poprawić wymowę. 

Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x

Bajki logopedyczne misia API

Z pomocą misia API Wasze dzieci zaczną poprawnie mówić!

Jeśli jeszcze nie znacie misia API, to koniecznie zajrzyjcie do tej książki! API to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Wesoły, pluszowy urwisek, który przeżywa liczne przygody ze swoimi przyjaciółmi. Towarzysząc dziecku przy każdej bajce, pomoże wytrenować narządy artykulacyjne i wyćwiczyć wszystkie głoski. Dzięki temu w szybkim czasie mowa dziecka stanie się poprawna.

W tej części książki miś API jest trochę starszy. Książka zawiera bajki dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Starszaki mogą doskonale wyćwiczyć konkretne głoski w nagłosie, śródgłosie i wygłosie. Wtedy żadne słówko nie będzie stanowiło problemu.

Bajki logopedyczne misia API

to znakomita pomoc logopedyczna. Książeczka zawiera mnóstwo ćwiczeń, zadań i propozycji dodatkowych aktywności. Pomogą dziecku opanować daną głoskę lub poprawić wymowę. Dodatkowo autorki podpowiadają, kiedy warto wybrać się do specjalisty.

Bajki logopedyczne

sprawdzą się w domu, w gabinecie logopedycznym, w przedszkolu.

9788375179545

Opis

Wydawnictwo
Greg
Autor
Agata Kalina, Maria Szyfter, Artur Gulewicz
Data premiery
2020
ISBN
9788375179545
Format
175x250
Stron
64
Okładka
twarda

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)