Left Banner

Co robi Pucio? - 1

Co robi Pucio?

0 Opinia(e) 
19,90 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Co robi Pucio?

Pucio ulubiony bohater dzieci w codziennych sytuacjach.

Każda karta tej książeczki to okazja do zapoznania się z najbardziej podstawowymi rzeczownikami i czasownikami.

Korzystajcie z książki tak, jak pozwalają na to rozwój i potrzeby waszego malucha. Możecie posadzić sobie dziecko na kolanach, położyć na brzuszku i postawić książkę przed nim czy w końcu oglądać ją, leżąc razem na plecach na podłodze. Ważne, byście wskazywali palcem obiekty, powtarzali zastosowane słowa (także w życiu codziennym), wyraźnie intonowali i zabarwiali emocjonalnie swoje wypowiedzi.

Więcej wyrazów z podstawowego słownika dziecka znajdziecie w książce "Pucio mówi pierwsze słowa".

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych Z muchą na luzie ćwiczymy buzie i Pucio uczy się mówić.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

9788310134691

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Nasza Księgarnia
Autor
Marta Galewska-Kustra
Data premiery
2019
ISBN
9788310134691
Format
135x135
Stron
28
Okładka
twarda

Napisz swoją opinię

Co robi Pucio?

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: