Left Banner

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków - 1

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

0 Opinia(e) 
44,90 zł
Brutto
szt.

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy.

Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" i "Pucio uczy się mówić".

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić "pracę na etacie" i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

9788310133427

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Nasza Księgarnia
Autor
Marta Galewska-Kustra
Data premiery
2018
ISBN
9788310133427
Format
205x250
Stron
40
Okładka
twarda

Napisz swoją opinię

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: