• -15%
Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych - 1 Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych - 1

Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych

Indeks: 9788310135971

44,90 zł
38,17 zł Zniżka 15%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
7x

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się przede wszystkim na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych i samogłoskach, które są używane już przez roczne dziecko. Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami, zachęcającymi do nazywania obiektów i powtarzania dźwięków, w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka.

Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych to czwarta po Wierszykach ćwiczących języki, Z muchą na luzie ćwiczymy buzie oraz Zeszytowym treningu mowy książka z bestsellerowej serii Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, specjalizuje się przede wszystkim w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Współautorka książki "Wierszyki ćwiczące języki", autorka serii wspierającej rozwój mowy dziecka "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać". Więcej informacji: www.logopediadladzieci.com.pl

Joanna Kłos studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Mieszka trochę w Dębicy, trochę w Warszawie. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik. Obecnie zajmuje się ilustracją i wspólnie z mamą i siostrą prowadzi pracownię lalek Romaszop.

9788310135971

Opis

Wydawnictwo
Nasza Księgarnia
Autor
Marta Galewska-Kustra
Data premiery
2016
ISBN
9788310135971
Format
205x250
Stron
40
Okładka
twarda

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)