Autyzm od wewnątrz. Poradnik - 1 Autyzm od wewnątrz. Poradnik - 1

Autyzm od wewnątrz. Poradnik

Indeks: 9788363766658

47,00 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x

Książka w jasny i prosty sposób opisuje całościowy charakter autyzmu. Skierowana jest do zarówno zawodowych trenerów, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z głęboko ukrytego cierpienia związanego z autyzmem, jak i rodziców osób autystycznych.
Książka podkreśla, że autyzm należy starać się zrozumieć od wewnątrz, spróbować zobaczyć świat oczami osoby autystycznej, nie skupiając się na objawach tej przypadłości, ale poszukując jej ich głębokich przyczyn. Największym wyzwaniem, stojącym przed osobami pragnącymi pomóc osobom z autyzmem, jest nauczenie się ich sposobu myślenia… jest to zadanie najtrudniejsze i wymagające najwięcej wyobraźni.
Dlaczego Hilde tak dobrze rozumie autyzm? Jest osobą od wielu lat zawodowo zaangażowaną w prace Centrum Szkolenia o Autyzmie i jednocześnie sama jest matką dziecka autystycznego. Jej sytuacja umożliwia widzenie autyzmu z obu perspektyw jednocześnie. Syn Thomas ujmuje to jeszcze lepiej. Mówi, że mama znajduje rozwiązania wielu problemów „bo jest jednocześnie normalna i autystyczna”.

Theo Peeters, Dyrektor Centrum Szkolenia o Autyzmie, Anwetpia

9788363766658

Opis

Wydawnictwo
Fraszka Edukacyjna
Autor
Hilde De Clercq
Data premiery
2019
ISBN
9788363766658
Stron
376
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)