• -8%
Ja i mój świat 1. Etap obrazka. Podręcznik - część 2 (wyd.rozszerzone) - 1 Ja i mój świat 1. Etap obrazka. Podręcznik - część 2 (wyd.rozszerzone) - 1

Ja i mój świat 1. Etap obrazka. Podręcznik - część 2 (wyd.rozszerzone)

Indeks: 9788380801387

35,00 zł
32,20 zł Zniżka 8%
Brutto

 Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Wydanie rozszerzone

Publikacja została opracowana przez zespół psychologów i pedagogów ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku w następującym składzie: Marzena Bednarz, Joanna Bladowska, Karolina Kluczkowska, Weronika Lubocka, Eliza Ludkiewicz, Agnieszka Maślaczyk-Trzasko, Angelika Miłosz, Małgorzata Okoniewska, Olga Sniezhko, Magdalena Sowińska, Lidia Szczepańska, Marzena Żmuda-Trzebiatowska.

Podręcznik "Ja i mój świat" został przygotowany z myślą o uczniach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i autyzmem, dla których korzystanie z podręczników dla szkół masowych jest zbyt trudne. Publikacja pozwala na systematyczne, zaplanowane wprowadzanie treści edukacyjnych związanych z poznawaniem środowiska społeczno-przyrodniczego. Przy opracowaniu książki uwzględniono potrzeby, możliwości i poziom rozwoju wszystkich uczniów. Odbiorcą jest dziecko, które nie musi posiadać umiejętności czytania.

Duże, realistyczne zdjęcia w książce mają być bodźcem dla ucznia do kształtowania pojęć z danego zakresu i do pracy z krótkim tekstem czytanym przez nauczyciela lub rodzica, wprowadzającym w tematykę. Czytanki są krótkie, proste, dostosowane do poziomu uwagi dziecka rozpoczynającego swoją edukację w placówce. Przygotowane polecenia i pytania do czytanek pomogą nauczycielowi oswoić dziecko z podręcznikiem szkolnym.

9788380801387

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2018
ISBN
9788380801387
Format
A4 albumowy
Stron
148
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)