• -5%

Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka. Zadania domowe

Wydawnictwo
Harmonia open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2014
ISBN
978-83-7134-7467
Format
A4+A5
Okładka
teczka
Nr katalogowy
26788
23,80 zł
22,61 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Publikacja została opracowana przez zespół psychologów i pedagogów ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku w następującym składzie: Marzena Bednarz, Joanna Bladowska, Karolina Kluczkowska, Weronika Lubocka, Eliza Ludkiewicz, Agnieszka Maślaczyk-Trzasko, Angelika Miłosz, Małgorzata Okoniewska, Olga Sniezhko, Magdalena Sowińska, Lidia Szczepańska, Marzena Żmuda-Trzebiatowska.

Zadania domowe są jedną z części publikacji "Ja i mój świat". Zostały one przygotowane w oparciu o podstawę programową kształcenia ogólnego dla uczniów z niepełnosprawnością umysłową w stopniu umiarkowanym i w szczególny sposób uwzględniają specyfikę edukacji osób z autyzmem. Pozwalają na utrwalenie i pogłębienie wiedzy społeczno-przyrodniczej przedstawionej w podręczniku i kartach pracy "Ja i mój świat". Zawierają różnorodne ćwiczenia na etapie obrazka, dzięki którym uczniowie doskonalą sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, analizę wzrokową, posługują się nazwami podstawowych kolorów.

Do kompletu "Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka" należą także:

  • "Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka. PODRĘCZNIK część 1"
  • "Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka. PODRĘCZNIK część 2"
  • "Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka. KARTY PRACY"
  • "Ja i mój świat. PIOSENKI, PREZENTACJE I ZABAWY dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi" (płyta DVD + płyta CD)