Specjalista radzi

Początek lipca to czas zmian i nowych działań na stronie naszej księgarni.

Od dziś w prawym górnym rogu znajduje się zupełnie nowa zakładka zatytułowanaSpecjalista radzi. Jest to miejsce, w którym publikować będziemy artykuły i materiały przygotowane przez specjalistów z zakresu edukacji, wychowania, logopedii i szeroko rozumianej terapii. Współpracujemy bowiem z osobami, które na co dzień zarówno w teorii, jak i w praktyce zajmują się tą tematyką. To właśnie te osoby będą się dzielić z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Chcemy w ten sposób wspierać Państwa jako rodziców, nauczycieli i terapeutów. Mamy nadzieję, że będą tam Państwo zaglądać w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania związane z rozwojem, wychowaniem i edukacją dzieci. Wierzymy, że treści, które będziemy tam zamieszczać, okażą się dla Państwa pożyteczne i przydatne.

 

Na początek zapraszamy do zapoznania się z cyklem artykułów przygotowanych przez Katarzynę Knopik, logopedę, autorkę znanego i poczytnego bloga LoogoMOWA. Cykl nosi tytuł „Krok po kroku... Mówię!” i opisuje kolejne etapy rozwoju mowy dziecka od narodzin do 5. roku życia.

Dzisiaj zapraszamy do lektury pierwszego artykułu tej serii. Kolejne artykuły będą publikowane w najbliższych dniach, a na stałe będą dostępne w zakładce „Specjalista radzi”.

 

„Krok po kroku... Mówię!” to projekt, który swoją pierwszą odsłonę miał już kilka lat temu. Spotkał się wówczas w dużym zainteresowaniem i wieloma pozytywnymi reakcjami. Postanowiliśmy więc go przypomnieć, jednak obecnie wszystkie składające się nań artykuły zostały zaktualizowane i uzupełnione o nową szatę graficzną oraz wzbogacone o nowe elementy zgodnie z obecną wiedzą i doświadczeniem Autorki.

 

Z tej okazji Autorka, Katarzyna Knopik na swoim blogu LoogoMOWA ma dla Państwa specjalną niespodziankę. Jaką? Zapraszamy na blog, aby się o tym przekonać.:-)

Rozwój mowy dziecka w 1. roku życia

Rozwój mowy dziecka w 2. roku życia

Rozwój mowy dziecka w 3. roku życia

Rozwój mowy dziecka w 4. roku życia

Rozwój mowy dziecka w 5. roku życia

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź