Szpatułka do wibratora logopedycznego Z-Vibe pyszczek twardy - piesek - 2 Szpatułka do wibratora logopedycznego Z-Vibe pyszczek twardy - piesek - 2

Szpatułka do wibratora logopedycznego Z-Vibe pyszczek twardy - piesek

Indeks:

44,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x
Szpatułka ZV pyszczek twardy - piesek - szpatułka do wibratorów logopedycznych Z-vibe firmy ARK, szeroka, w kształcie psiej główki z rozmaitymi fakturami: cienkimi paseczkami i kropkami;

ZASTOSOWANIE: idealna do masażu sensorycznego twarzy, do językowej eksploracji dla maluchów, do masażu żuchwy w celu zamykania ust.

KORZYŚCI: Pyszczki są fakturowane; mają różnego rozmiaru kropki i paseczki, np. wokół nosa pieska lub na uszkach myszki; jest to nieoceniona informacja sensoryczna dla malucha, który poznaje językiem świat. I przygotowuje system sensoryczny na przyjęcie pokarmów stałych o różnej ziarnistości i twardości.

KORZYŚCI STOSOWANIA Z WIBRATORAMI LOGOPEDYCZNYMI REREK i Wiggler:

Szpatułki PYSZCZKI na wibratorach logopedycznych z większą amplitudą można zupełnie skutecznie stosować w masażu żuchwy według protokołu TALK TOOLS tak jak w JIGGLERACH, niektórzy Pacjenci autystyczni uwielbiają mocne wibracje na kościach żuchwy.

GRUPY PACJENTÓW: Dzieci z MPD, ze wzmożonymi potrzebami sensorycznymi, Pacjenci z zespołem Downa;

WYRÓB MEDYCZNY
CE

Opis

Wydawnictwo
PJ Therapeutic
Autor
-

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)