Left Banner

Wiem, jak to zrobić - karty pracy, część 2 (Afazja, choroby otępienne) - 1

Wiem, jak to zrobić - karty pracy, część 2 (Afazja, choroby otępienne)

Kupionych: 9
20,00 zł
Brutto
szt.

Wiem, jak to zrobić to seria pomocy do terapii mowy i funkcji poznawczych dla osób dorosłych, które wskutek udaru mózgu lub chorób neurozwyrodnieniowych, borykają się z trudnościami w obszarze porozumiewania się, pamięci i uczenia się.

Karty pracy "Wiem, jak to zrobić" są dodatkiem do materiałów dydaktycznych dla pacjentów dorosłych, u których obserwujemy trudności w zakresie funkcji poznawczych.

Zadania zostały przygotowane w ten sposób, aby uzupełnić i wspomóc utrwalenie materiału zawartego w teczkach "Wiem, jak to zrobić". Mają różny poziom trudności, a terapeuta, wiedząc jakie są możliwości pacjenta, może wykonać te zadania pisemnie lub ustnie. Na kanwie kart pracy można tworzyć własne zadania, które zostaną wplecione w proces terapii zaburzeń poznawczych. Niektóre ćwiczenia pacjent może zrobić samodzielnie, a terapeuta (lub opiekun) sprawdzają poprawność wykonania. Pacjentom oraz osobom wspierającym ich terapię życzę wielu pozytywnych chwil przy pracy.

Pomoce powstały na podstawie wieloletniego doświadczenia Autorki w pracy z pacjentami w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Oddziale Udarowym Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Pomoc dla osób z zaburzeniami takimi jak:

  • afazja
  • choroby otępienne
  • choroba Alzheimera
9788362739950

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
WIR
Autor
Tatiana Lewicka
Data premiery
2015
ISBN
9788362739950
Format
A4

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.