• -10%
Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2 - 1 Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2 - 1

Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2

Indeks:

19,90 zł
17,91 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
5x
Prezentujemy Państwu zeszyt ćwiczeń dla osób dorosłych, u których zdiagnozowano afazję spowodowaną udarem lub urazami mózgu, bądź chorobami degeneracyjnymi. Ćwiczenia są oparte na materiale słowno-obrazkowym. Ich tematyka obejmuje podstawowe zagadnienia związane z życiem codziennym. Ułatwiają afatykowi i jego rodzinie terapię logopedyczną i nabywanie utraconych umiejętności.

Zawarte tu ćwiczenia logopedyczne stanowią kontynuację "Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków. Część 1" i zostały pogrupowane zgodnie z najczęstszą tematyką dnia codziennego. Chory zostaje wyprowadzony poza zamknięte środowisko domowe i skonfrontowany z otoczeniem zewnętrznym.

Zadania w "Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków. Część 2" mają pomóc mu odnaleźć się podczas zakupów w aptece, w centrum handlowym, w banku, na poczcie, podczas wizyty u lekarza... Dodatkowo zeszyt obejmuje szereg ćwiczeń narządów artykulacyjnych, z naciskiem na wymowę samogłosek, a prócz bogatego materiału ilustracyjnego w treści ćwiczeń znalazł się materiał językowy wspomagający:

  • tworzenie i rozumienie wypowiedzi,
  • powrót do czytania i pisania.

Opis

Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Sylwia Gajos, Beata Bryzik
Data premiery
2014
Format
A4
Stron
64
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)