Left Banner

Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2 - 1

Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2

0 Opinia(e) 
20,90 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Prezentujemy Państwu zeszyt ćwiczeń dla osób dorosłych, u których zdiagnozowano afazję spowodowaną udarem lub urazami mózgu, bądź chorobami degeneracyjnymi. Ćwiczenia są oparte na materiale słowno-obrazkowym. Ich tematyka obejmuje podstawowe zagadnienia związane z życiem codziennym. Ułatwiają afatykowi i jego rodzinie terapię logopedyczną i nabywanie utraconych umiejętności.

Zawarte tu ćwiczenia logopedyczne stanowią kontynuację "Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków. Część 1" i zostały pogrupowane zgodnie z najczęstszą tematyką dnia codziennego. Chory zostaje wyprowadzony poza zamknięte środowisko domowe i skonfrontowany z otoczeniem zewnętrznym.

Zadania w "Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków. Część 2" mają pomóc mu odnaleźć się podczas zakupów w aptece, w centrum handlowym, w banku, na poczcie, podczas wizyty u lekarza... Dodatkowo zeszyt obejmuje szereg ćwiczeń narządów artykulacyjnych, z naciskiem na wymowę samogłosek, a prócz bogatego materiału ilustracyjnego w treści ćwiczeń znalazł się materiał językowy wspomagający:

  • tworzenie i rozumienie wypowiedzi,
  • powrót do czytania i pisania.

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Sylwia Gajos, Beata Bryzik
Data premiery
2014
Format
A4
Stron
64
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej kategorii: