Left Banner

  • -10%
Kwestionariusz diagnostyczny zaburzeń mowy ze szczególnym uwzględnieniem afazji i dysartrii dla młodzieży i dorosłych - 1

Kwestionariusz diagnostyczny zaburzeń mowy ze szczególnym uwzględnieniem afazji i dysartrii dla młodzieży i dorosłych

22,50 zł Zniżka 10%
25,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Kwestionariusz diagnostyczny zaburzeń mowy ze szczególnym uwzględnieniem afazji i dysartrii dla młodzieży i dorosłych:

  • Materiały do badania
  • Arkusz diagnostyczny

Kwestionariusz diagnostyczny... składa się z dwóch części: Arkusza diagnostycznego i Materiałów do badania. W pierwszej z nich znajdują się szczegółowo opracowane instrukcje, według których przeprowadza się badanie diagnozujące, oraz arkusz odpowiedzi pacjenta (Karta zapisu mowy pacjenta). Arkusz odpowiedzi jest skorelowany z instrukcją. Do tej części dołączona jest płyta CD, na której znajdują się nagrania dźwięków do badania gnozji słuchowej, oraz przygotowana do wydruku Karta zapisu mowy pacjenta. Część drugą stanowi materiał graficzny - zbiór 18 załączników zawierających kolorowe ilustracje, zdjęcia oraz materiał werbalny, za pomocą których przeprowadza się diagnozę.

"Kwestionariusz diagnostyczny zaburzeń mowy...” jest cenną i potrzebną na rynku wydawniczym propozycją tematycznie związaną z diagnostyką komunikacji językowej. Adresowany jest do logopedów oraz neurologopedów wykonujących diagnozę dwóch podstawowych jednostek zaburzeń komunikacji językowej o etiologii mózgowej - afazji i dysartrii. Można zastosować go w diagnostyce pacjentów dorosłych lub młodzieży. (...) Proponowany "Kwestionariusz..." skonstruowany jest prawidłowo - odczuć można wieloletnią praktykę w zakresie diagnostycznym Autorów. Należy zaznaczyć, że spośród podobnych pomocy specjalistycznych środowisko logopedów mogło wybierać do tej pory w dawno wydanych, czasem już nieaktualnych pod względem słownictwa, opracowaniach."
dr A. Walencik-Topiłko, Katedra Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego

9788371347030

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Sławomir Wrzesiński
Data premiery
2014
ISBN
9788371347030
Format
A4+A4
Stron
36+28

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kwestionariusz diagnostyczny zaburzeń mowy ze szczególnym uwzględnieniem afazji i dysartrii dla młodzieży i dorosłych

Napisz swoją opinię