Left Banner

  • -12%
Posłuchaj, pokaż, odpowiedz - część 1 - 1

Posłuchaj, pokaż, odpowiedz - część 1

28,16 zł Zniżka 12%
32,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Zestaw ćwiczeń usprawniających koncentrację słuchową oraz rozumienie słyszanego tekstu dla osób z afazją, dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, specyficznymi zaburzeniami języka.

Proponowana pomoc zawiera 36 kolorowych kart i 3 czarno-białe z podpisami. Na każdej karcie znajdują się 4 zdjęcia ilustrujące daną czynność przedstawioną w różnych kontekstach sytuacyjnych lub znaczeniowych (np. mycie twarzy, mycie naczyń, mycie zębów, mycie okien). Zadaniem osoby ćwiczącej jest wskazanie odpowiedniego zdjęcia, odpowiedź na pytania zadane przez terapeutę oraz dopasowanie podpisu do fotografii.

Materiał służy do ćwiczenia nie tylko rozumienia wypowiedzi i pytań, ale także wytwarzania wypowiedzi i układania zdań. Dopasowywanie etykiet do zdjęć usprawnia umiejętność czytania, co przydatne jest u pacjentów z afazją, a także u starszych dzieci mających problem z wypowiadaniem się zdaniami, a potrafiących czytać.

Z kart pracy mogą korzystać zarówno terapeuci, jak i rodzice dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, specyficznymi zaburzeniami językowymi, afazją dziecięcą. Karty mogą być także wykorzystywane w terapii osób z afazją i problemami w rozumieniu mowy.

9788371346866

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Anna Tońska-Szyfelbein
Data premiery
2013
ISBN
9788371346866
Format
A4+A5
Stron
39 kart+24 strony
Okładka
teczka

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Posłuchaj, pokaż, odpowiedz - część 1

Napisz swoją opinię