• -8%
Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją - 1 Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją - 1

Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją

Indeks: 9788371346682

43,00 zł
39,56 zł Zniżka 8%
Brutto

oraz do ogólnej terapii i profilaktyki logopedycznej

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
9x

Myślę, mówię, opowiadam
zawiera tematycznie pogrupowane ćwiczenia, ilustracje oraz zestawy wyrazów przeznaczone do terapii i rewalidacji mowy. W teczce znajduje się zbiór ponad 300 kolorowych obrazków przedstawiających podstawowe przedmioty, miejsca, osoby, zwierzęta, cechy, czynności, a nawet relacje przestrzenne, przyczynowo-skutkowe czy historyjki obrazkowe. Do ilustracji opracowano zestaw 23 scenariuszy z ćwiczeniami uszeregowanymi według stopnia trudności oraz zasad postępowania terapeutycznego.
Materiał słowno-ilustracyjny został dobrany tak, aby zarówno uczyć, jak i bawić. Proponowane ćwiczenia rozwijają mowę pod względem leksykalnym, gramatycznym, semantycznym, a także usprawniają naukę czytania i pisania.

Niniejsza publikacja ma charakter uniwersalny. Kierowana jest w szczególności do osób dorosłych z afazją, ale pomocna będzie także w terapii wymowy, opóźnionego rozwoju mowy oraz usprawnianiu komunikacji językowej dzieci.

Niniejsze opracowanie będzie świetnie służyć do budowania oraz przywracania umiejętności językowych pacjentów zarówno w gabinetach terapeutycznych, jak i w terapii domowej.
Z recenzji dr Anny Walencik-Topiłko

9788371346682

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik
Data premiery
2013
ISBN
9788371346682
Format
A4+A4
Stron
40 kart + 80 stron
Okładka
teczka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)