• -10%
Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją - 1
  • Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją - 1

Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją

oraz do ogólnej terapii i profilaktyki logopedycznej

Wydawnictwo
Harmonia open_in_new
Autor
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik open_in_new
Data wydania
2013
ISBN
9788371346682
Format
A4+A4
Stron
40 kart + 80 stron
Okładka
teczka
Nr katalogowy
25648
43,00 zł
38,70 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Tagi:
|

Myślę, mówię, opowiadam
zawiera tematycznie pogrupowane ćwiczenia, ilustracje oraz zestawy wyrazów przeznaczone do terapii i rewalidacji mowy. W teczce znajduje się zbiór ponad 300 kolorowych obrazków przedstawiających podstawowe przedmioty, miejsca, osoby, zwierzęta, cechy, czynności, a nawet relacje przestrzenne, przyczynowo-skutkowe czy historyjki obrazkowe. Do ilustracji opracowano zestaw 23 scenariuszy z ćwiczeniami uszeregowanymi według stopnia trudności oraz zasad postępowania terapeutycznego.
Materiał słowno-ilustracyjny został dobrany tak, aby zarówno uczyć, jak i bawić. Proponowane ćwiczenia rozwijają mowę pod względem leksykalnym, gramatycznym, semantycznym, a także usprawniają naukę czytania i pisania.

Niniejsza publikacja ma charakter uniwersalny. Kierowana jest w szczególności do osób dorosłych z afazją, ale pomocna będzie także w terapii wymowy, opóźnionego rozwoju mowy oraz usprawnianiu komunikacji językowej dzieci.

Niniejsze opracowanie będzie świetnie służyć do budowania oraz przywracania umiejętności językowych pacjentów zarówno w gabinetach terapeutycznych, jak i w terapii domowej.
Z recenzji dr Anny Walencik-Topiłko