Dziecko nadpobudliwe w szkole. Poradnik dla nauczycieli, wychowawców i rodziców - 1
  • Dziecko nadpobudliwe w szkole. Poradnik dla nauczycieli, wychowawców i rodziców - 1

Dziecko nadpobudliwe w szkole. Poradnik dla nauczycieli, wychowawców i rodziców

Wydawnictwo
Fraszka Edukacyjna open_in_new
Autor
Ewa Góralczyk open_in_new
Data wydania
2014
ISBN
9788363766283
Stron
60
Okładka
miękka
Nr katalogowy
27338
19,01 zł
Brutto
Ilość

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Tagi:

ADHD i związane z tym problemy są zapewne ogólnie znane - od lat ukazuje się na ten temat wiele książek i prowadzi się wiele szkoleń. Trudno tu o coś oryginalnego. Ale chyba jest jeden nieco pomijany wątek, mianowicie reszta klasy… Co z nimi robić, kiedy musimy się nieco dłużej zająć naszym nadpobudliwym dzieckiem, i jak na nich oddziaływa fakt, że często, w ich oczach, to dziecko jest uprzywilejowane? Chociażby dlatego warto tę książeczkę przeczytać.

O autorce:

  • Psycholog kliniczny, socjoterapeuta, Mistrz NLP, Licencjonowany Lider Grup Balinta. Nauczyciel dyplomowany, ekspert MEN ds. awansu zawodowego nauczycieli, nauczyciel-konsultant w Centrum Metodycznym Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej (CMPPP) oraz w Ośrodku Rozwoju Edukacji (ORE). Współautor i realizator programu "Konstruktywna konfrontacja. Jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami uczniów".
  • Przez wiele lat pracowała z dziećmi przewlekle chorymi i ich rodzinami w Klinice Nefrologii Akademii Medycznej w Warszawie oraz z dziećmi i młodzieżą w szkołach podstawowych i gimnazjum. Prowadzi Grupy Balinta oraz szkolenia dla lekarzy, nauczycieli i rodziców. Zajmuje się doskonaleniem relacji oraz pomocą w rozwiązywaniu problemów małżeńskich, rodzinnych i wychowawczych.