Left Banner

Darmowa dostawa
od 120 PLN (PL)
Płatność przelewem
14 dni dla Instytucji
Bezpieczeństwo
Szyfr danych
Wysyłka za granicę

Wybrane obniżki cen

Sale

System edukacji PUS
System edukacji
PUS
Sketchnotki
karty pracy
MÓWIMY
zeszyty ćwiczeń

offer

System edukacji PUS
System edukacji
PUS
Sketchnotki
karty pracy
MÓWIMY
zeszyty ćwiczeń

Nowe produkty

Blog Księgarni Edukacyjna.pl Zobacz wszystko

Jąkanie - czy to wyrok?

22 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Świadomości Jąkania. To dobra sposobność do tego, aby przyjrzeć się bliżej zaburzeniu mowy, jakim jest jąkanie. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym artykułem na naszym blogu. 

today
perm_identity Dorota Marcinkowska
comment 1 komentarze
remove_red_eye 1718 odsłony

Księgarnia Edukacyjna - edukacyjna.pl

To księgarnia internetowa, specjalizująca się w publikacjach z zakresu edukacji, wychowania, pedagogiki, psychologii, logopedii oraz innych działów terapii. Oferujemy książki, pomoce logopedyczne i terapeutyczne, poradniki dla rodziców i dla nauczycieli, a także gry, zabawki, pomoce i materiały edukacyjne dla dzieci i młodzieży na każdym etapie edukacji.

Nowości w ofercie edukacyjna.pl

Mając wieloletnie doświadczenie (początki księgarni sięgają 1995 r.) i bardzo dobre rozeznanie na rynku pomocy i materiałów dydaktycznych, edukacyjnych i terapeutycznych, nieustannie staramy się dopasowywać naszą ofertę do potrzeb nauczycieli, pedagogów i rodziców, ale przede wszystkim dzieci. Znajdziecie u nas wiele nowości, jak również tych tytułów, które zdobyły już dużą popularność.

Elastyczność i indywidualne podejście

Ponieważ wiemy, że każde dziecko jest inne i ma inne potrzeby rozwojowo-edukacyjne, różnicujemy naszą ofertę, tak by każdy rodzic, nauczyciel, pedagog i terapeuta znalazł u nas to, czego potrzebuje, aby skutecznie wspierać rozwój każdego dziecka, również dziecka o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

A jeśli nawet czegoś w swojej ofercie nie mamy, w razie potrzeby jesteśmy w stanie sprowadzić dla naszych klientów każdy tytuł, który jest dostępny na rynku.

Specjalne potrzeby edukacyjne

Klienci znajdą u nas ofertę wydawniczą dotyczącą opóźnionego rozwoju mowy, zaburzeń ze spektrum autyzmu, zespołu Aspergera, zespołu Downa, nadpobudliwości ruchowej, zaburzeń integracji sensorycznej, różnych rodzajów niepełnosprawności i wiele innych pomocy, które pomagają rodzicom i terapeutom w codziennej pracy z dziećmi. W ofercie znajdziecie Państwo również materiały do terapii.

Pomoce dydaktyczne

Nauka czytania i pisania, ortografii, liczenia, stymulowanie rozwoju innych umiejętności niezbędnych w procesie edukacyjnym, takich jak np. myślenie przyczynowo-skutkowe, koncentracja, cierpliwość, a także nauka poprzez zabawę wszystkim dzieciom przyjdzie z łatwością przy korzystaniu z tych publikacji, które w swojej ofercie proponuje księgarnia edukacyjna.pl

Dlaczego zakupy w księgarni edukacyjna.pl ?

Bo tworzą ją ludzie z pasją, dla których troska o potrzeby rozwojowe i edukacyjne dziecka, a także skuteczne wspieranie rodziców i nauczycieli jest sprawą najważniejszą!

Zapraszamy !