Blog - co nowego? See all articles

Zakupy z Kartą Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny  od teraz można korzystać z niej również w naszej księgarni. 

today
remove_red_eye 36 odsłony
Stare i nowe zabawy podwórkowe
116 gier i zabaw, które ułatwiają nawiązanie pierwszego kontaktu, ćwiczą koncentrację, refleks i spostrzegawczość, rozwijają wyobraźnię oraz uczą współdziałania.
Pracując...
16,00 zł
Zabawy paluszkowe
Zabawy paluszkowe znane są od wielu pokoleń. W różnych wersjach przenoszone są tradycyjnie z dziadków i rodziców na dzieci i wnuki.. Zbiorek zawiera najpopularniejsze...
19,01 zł
Ja i grupa. Trening dla uczniów
Książka jest podręcznikiem gier i zabaw dla nauczycieli i osób pracujących z dziećmi. Autorka proponuje ćwiczenia, które można dowolnie zestawiać i wykorzystać...
33,00 zł
Przegląd katalogu Pokaż więcej  trending_flat
Nowy
Maraton sylabowy
Ćwiczenia rozwijające pamięć słuchową i wzrokową u dzieci.
44,10 zł
Nowy
Czasowniki
Pomoc, która może zostać zastosowana w terapii zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych oraz w stymulacji rozwoju mowy dziecka zdrowego lub podczas nauki języka polskiego jako obcego.
72,00 zł
Nowy
Memory matematyczne
Prosta i dobrze znana gra pamięciowa. Można ją wykorzystywać podczas zajęć rewalidacyjnych, a także w czasie edukacyj­nych zabaw w domu.
45,00 zł
Nowy
Trening prawej i lewej półkuli mózgu
Pomoc zawiera ćwiczenia z zakresu polimodalnej terapii poznawczej. Rozwija i utrwala umiejętności motoryki ręki, koordynacji wzrokowo-ruchowej i grafopercepcji.
153,00 zł
Biblioterapia i bajkoterapia Pokaż więcej  trending_flat
Bajki pomagajki... na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro
Kolejna część przygód zwierzęcych bohaterów. Tym razem będą się oni zmierzali z takimi problemami, jak: (nie) szczęśliwa miłość, skłonność do kłamstw, przemęczenie spowodowane nadmiarem zajęć, silna potrzeba ruchu, radzenie sobie z niełatwą sztuką przegrywania, stosowanie się do zasad dobrego zachowania.
24,99 zł
Bajki terapeutyczne
Bajki terapeutyczne
O tym, że bajki mają morał, wie każde dziecko. Ale o tym, jak morał wcielić w życie - już niekoniecznie. Każdy z nas pamięta z dzieciństwa...
16,00 zł
Bajki o emocjach dla najmłodszych
11 emocjonujących przygód robaczków, które rozwiązują swoje przedszkolne dylematy związane m.in. z nieśmiałością, złością, smutkiem oraz zazdrością.
28,99 zł