Nowe produkty

Darmowa dostawa

od 120 PLN na terenie PL

Wysyłka za granicę

zadzwoń/email po szczegóły

Pomoc & Wsparcie

pn.-pt. 8.oo-16.oo

  • Matematyka
  • Nowości
  • Pakiety 10%
  • Edukacyjna.pl poleca

Wybrane obniżki

najczęściej kupowane

Księgarnia Edukacyjna - edukacyjna.pl

Pierwsza księgarnia edukacyjna w Polsce, w której ofercie znajdowały się poradniki metodyczne do podręczników wszystkich polskich Wydawnictw. Początki działalności księgarni sięgają 1995 roku i malutkiej księgarenki w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, przy ul. Garbarskiej 1 w Krakowie. Kolejne lata i reforma edukacji były przyczynkiem do rozszerzenia swojej działalności w internecie (więcej o historii księgarni)

Edukacja przyjazna dziecku i nauka poprzez zabawę

Księgarnia Edukacyjna.pl służy swoją ofertą nauczycielom, pedagogom, rodzicom i dzieciom. W swojej ofercie proponujemy pomoce logopedyczne, poradniki metodyczne, pomoce dydaktyczne dla terapeutów, gry i zabawy ruchowe, propozycje inscenizacji i teatrzyków, gry i zabawki logiczne. Oferta obejmuje wiele innych materiałów, które mają służyć w prawidłowym rozwoju dziecka.

Specjalne potrzeby edukacyjne

Księgarnia Edukacyjna.pl proponuje również ofertę wydawniczą dotyczącą autyzmu, zespołu Aspergera, nadpobudliwości ruchowej, niepełnosprawności i wiele innych pomocy, które wspomagają rodziców i terapeutów w ich szczególnych potrzebach.

Pomoce dydaktyczne

Nauka czytania i pisania, ortografii, nauka tabliczki mnożenia czy wprost nauka poprzez zabawę nie będzie trudnością z ofertą, którą proponuje księgarnia edukacyjna.pl

Dlaczego zakupy w księgarni edukacyjna.pl ?

Bo tworzą ją ludzie z pasją, dla których zadowolenie Klienta jest sprawą pierwszorzędną !

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci świętujemy w rocznicę urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena.

label
perm_identity
remove_red_eye 155 odsłony