Left Banner

Dzieci kapitana Granta w.2021 SIEDMIORÓG - 1

Dzieci kapitana Granta w.2021 SIEDMIORÓG

49,99 zł
Brutto
Siedmioróg
szt.
Dostępny natychmiast

Powieść przygodowa Dzieci kapitana Granta należy do najpopularniejszych utworów sławnego francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, a zarazem do światowego kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej.
Opisuje losy zamorskiej wyprawy zorganizowanej przez dzieci kapitana Granta, Roberta i Mary, w poszukiwaniu ojca, którego okręt zaginął wraz z całą załogą. W wyprawie towarzyszy im charyzmatyczny naukowiec, doktor Jakub Paganel. Podróżnicy przemierzają oceany i lądy, przeżywają liczne przygody, spotykają barwne i fascynujące postacie, padają ofiarą groźnych bandytów, zmagają się z dzikimi tubylcami z odległych krain. Tropiąc poszlaki, docierają do wybrzeży Patagonii, przemierzają Amerykę Południową, płyną do Australii, podróżują po Oceanii. Pasjonująca odyseja znajdzie nieoczekiwany finał na bezludnej wyspie na Pacyfiku.
Powieść Dzieci kapitana Granta stanowi pierwszą część tak zwanej dużej trylogii Vernowskiej, na którą składają się także Dwadzieścia tysięcy mil podwodnej żeglugi i Tajemnicza wyspa.

Siedmioróg
9788382790856

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Siedmioróg
Autor
Juliusz Verne
ISBN
9788382790856
Ilość stron
686
Rok wydania
Rok wydania: 2021, oprawa: broszurowa
Oprawa
broszurowa

Komentarze

Napisz swoją opinię

Dzieci kapitana Granta w.2021 SIEDMIORÓG

Napisz swoją opinię